Doprava a platební podmínky

          DOPRAVA

 1. OSOBNÍ ODBĚR - Požadovaná částka je uhrazena hotově v okamžiku doručení – při převzetí zboží v pohotovostním skladě v Praze 8 – Kobylisích, Famfulíkova 20.  Přesný termín převzetí se určí dohodou mezi dodavatelem a odběratelem.

 

 1. DODÁVKA ZBOŽÍ NA URČENOU ADRESU V PRAZE - vlastní dopravou
  e-shopu
 • Platba hotově - (platba se skládá ze dvou částek - Cena zboží + dopravné =
  = 500,- Kč  za každých započatých 400,- Kg hmotnosti zboží)
 • Platba předem bankovním převodem - Platba zahrnuje výši ceny zboží a pokud se nejedná o osobní odběr také cenu dopravy v Praze (500,- Kč za každých započatých 400 kg hmotnosti zboží)

 

 1. DODÁVKA ZBOŽÍ NA URČENOU ADRESU KDEKOLI V ČR - prostřednictvím dopravce Toptrans
 • Platba dobírkou - platba se skládá ze dvou částek - Cena zboží + dopravné a poplatek dopravci za vybrání dobírky,  Cena dopravy se odvíjí od hmotnosti zboží a vzdálenosti od místa nakládky (depo dopravce Praha 10) k místu vykládky. Poplatek za vybrání dobírky činí 121,- Kč. Částku za dopravu vypočítáte na kalkulačce www.toptrans.cz . U každé desky je v e-shopu uvedena její hmotnost. Celá částka je uhrazena hotově přímo dopravci při převzetí zboží. Minimální, tímto způsobem zasílané množství, jsou dvě desky (z důvodu bezpečného zabalení).    
 • Platba bankovním převodem = cena zboží je zaplacena bankovním převodem, doprava je uhrazena dopravci při převzetí zboží. Poplatek za vybrání dobírky v tomto případě pochopitelně odpadá. Minimální, tímto způsobem zasílané množství, jsou dvě desky (z důvodu bezpečného zabalení).    

 

PLATBA

Bankovní převod

Platba zboží je uhrazena převodem na náš účet. Po odeslání objednávky obdržíte do vašeho
e-mailu:

 • potvrzení objednávky s uvedením dostupnosti  zboží
 • nezbytné údaje pro převod finanční částky – částka k úhradě, číslo našeho účtu, variabilní symbol. Po uskutečnění platby jsou peníze na náš účet připsány  zpravidla během 1-2 pracovních dní – podle konkrétního peněžního ústavu. Zboží je po připsání celé částky na náš účet  při nejbližší příležitosti vyexpedováno, podle dohodnutého způsobu odběru (osobní odběr, rozvoz po Praze, rozvoz dopravcem TOPTRANS).

Termín dodání

Nejčastější termín dodání se pohybuje mezi 3 – 8 pracovními dny od potvrzení objednávky při osobním odběru, nebo dodání na dobírku. Při platbě bankovním převodem nejčastěji
3 -8 dní od připsání celé částky na náš účet.

Balné

Balné při rozvozu zboží je zcela zdarma.

Záruka

Záruční lhůta činí 24 měsíců ode dne převzetí zboží.

 
 
 
 
TOPlist